Kā nopirkt

Interneta veikals Ziemasapavi.lv piedāvā jums iegadāties savus produktus, pasūtot tos internetā. Sazinoties ar mums pa tālruni, vai e-pastu, jūs varat saņemt konsultāciju, kā pasūtīt internetā vai iegūt vairāk informācijas par mūsu produktiem. Pasūtīt mūsu internetа veikalā ir ļoti vienkārši un ātri:

1) ieiejiet Katalogā

2) izvēlaties jūsu iecienītākus kažokādas zābakus, un noklikšķiniet uz attēla, lai uzzinātu vairāk

3) norādiet izmēru un skaitu

4) un uzklikšķiniet uz "Pievienot grozam"

Pērkot no mūsu tiešsaistes veikala, jūs ne tikai ietaupāt laiku, bet arī saņemsiet baudu un garantētu labu garastāvokli no pasūtījuma procesa. Tāpat, jums ir lieliska iespēja pasūtīt no mūsu tiešsaistes veikala, augstas kvalitātes produktus par konkurētspējīgām cenām.

Labas ziņas tiem, kam nepatīk darīt obligātas reģistrācijas dažādās vietās - lai veiktu pirkumu mūsu interneta veikalā nav nepieciešams veikt atsevišķu reģistrāciju, tas nozīme, ka pircējs var veikt pirkumu kā viesis. Bet jebkurā gadījumā, pircējam būs jāaizpilda daži nepieciešamie lauki, kas būs vajadzīgi, lai apstiprinātu un īstenotu pasūtījumu.

Kad esat atradis jūs interesējošas preces, produkta detalizētākā lapā būs redzama poga "Pievienot grozam".

Kad esat ievietojis grozā visus produktus, kurus vēlaties iegādāties, dodieties grozā un nospiediet pogu - "Noformēt pasūtījumu". Pirms šī ​​soļa jūs varat mainīt preču daudzumu vai izņemt kādu preci no saraksta. Pēc noklikšķināšanas uz "Noformēt pasūtījumu", mēs lūdzam jūs būt pacietīgam un aizpildīt visus nepieciešamus laukus.

Nākamais solis grozā pēc personas datus aizpildīšanas - ir vēlamas apmaksas metodes un piegādes veida izvēle. Piegādes nosacījumi un veidi ir aprakstīti sadaļā Piegāde. Pastāv šādi apmaksās veidi, kurus jūs varat izvēlēties, noformējot savu pasūtījumu:

Maksājums tiek veikts skaidrā naudā preču saņemšanas brīdī vienā no izvēlētā Moregor speciālām tirdzniecības vietām

Jums tiks ģenerēts rēķins, kas pēc pasūtījuma apstiprināšanas tiks nosūtīts uz jūsu noradīto e-pastu, un tad jūs varēsiet to izdrukāt un apmaksāt. Ņemiet vērā, ka šajā gadījumā, jūsu pasūtījums tiks nosūtīts apstrādei tikai pēc maksājuma saņemšanas.

Pēdējais solis grozā - ir apstiprināt visus datus, kas tika ievadīti iepriekšējos posmos. Pārliecinieties, ka informācija ir pareiza, un pēc nepieciešamības,  veiciet korekcijas.

Tātad jūsu gala darbība - noklikšķiniet uz pogas "Pasūtīt" un  apsveicam, jūsu pasūtījums ir veiksmīgi pieņemts! Lūdzu, ņemiet vērā - mūsu interneta veikala katrs pasūtījums tiek apstiprināts pēdējā posmā teksta formā uz ekrāna, kurā ir ziņots par to, ka pasūtījums ir veiksmīgi pieņemts , kā arī tiks nosūtīts atsevišķs apstiprinājums uz  jūsu norādītu e-pastu, un, ja jūs neesat saņēmis apstiprinājuma datus uz e-pastu, tad šo pasūtījumu var uzskatīt par neapstiprinātu. Šādā gadījumā, lūdzam sazinieties ar mums un paziņojiet par šo kļūdu.

Saņemot savu pasūtījumu veikalā jums būs nepieciešams norādīt numuru un vārdu,  kas norādīts apstiprinājumā.