Noderīgi par kažokādas zābakiem

Par MOREGOR apaviem

MOREGOR apavi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Ražosanā tiek izmantota dabīgā liellopu āda ar apmatojuma saglabāšanu, 2mm biezumā. Kažokādas apdare ir no dabīgās kažokādas. Iekšējais siltinātājs ir ražots uz dabiskās vilnas bāzes. Zole ir ražota vadošajās Eiropas rūpnīcās uz gumijas pamata.

Ja Jūs pamanīsiet neviendabīgumu krāsā vai materiālā struktūrā, atcerieties, ka tas ir naturālās ādas un kažokādas dabisks raksturojums, nevis defekts, un tas pasvītro to neatkārtojamību.

Mēs gribam, lai MOREGOR apavi sagādātu Jums daudz prieka ilglaicīgā un ērtā valkāšanā, tāpēc mēs lūdzam Jūs uzmanīgāk ievērot sekojošās instrukcijas par apavu kopšanu un mūsu praktiskos ieteikumus.

Mēs vēlamies, lai valkājot apavus, ko ražojis MOREGOR, jūs vienmēr justu prieku un komfortu.

 

Apavu kopšana

Lai Jūsu apavi Jums kalpotu ilgi un uzticami, īpaši apstākļos, kad tie tiek pakļauti biežai sniega un lietus iedarbībai, tie ir pienācīgā veidā jākopj - regulāri jātīra un tos nedrīkst žāvēt tiešā siltuma avotu tuvumā. Ir atļauta tikai virspusējā apavu mazgāšana.

1. Zole

Netīrumus no zoles virsmas ir jātīra ar mitru mīkstu lupatiņu. Pēc tam ir ieteicams apavus izžāvēt dabiskā ceļā.

2. Dabīga āda ar apmatojuma saglabāšanu

Pēc izžāvēšanas apavu priekšējās daļas āda ir jātīra ar sausu drēbju birsti, neizmantojot nekādus apavu kosmētikas līdzekļus.

3. Dabīgas kažokādas apdare

Netīrības gadījumā kažokādas apdare ir jātīra ar sausu drēbju birsti.

4. Žāvēšana

Mitri apavi ir jāžāvē istabas temperatūrā. Nedrīkst tos žāvēt pie uguns, uz apkures baterijas, uz citām sildīšanas ierīcēm, kā arī tiešā saules staru iedarbībā. Lai sasniegtu labākus rezultātus, žāvēšanas laikā ir ieteicams izmantot speciālus rīkus, lai saglabātu apavu formu, vai arī ieteicams cieši piepildīt apavus ar papīru.

Citi noderīgi ieteikumi

Pērkot apavus liela uzmanība jāveltī Jums nepieciešamā izmēra izvēlei, jo izmēra ziņā nepareizi izvēlēti apavi var radīt diskomfortu staigāšanas laikā. Pēc apavu nopirkšanas ir ieteicams kādu laiku tajos pastaigāt mājās, lai pārliecinātos, ka izmērs ir izvēlēts pareizi. Mūsu apavi ir jaizvēlās vienu izmēru lielākus, nekā parasti. Ja Jūsu apavu izmērs parasti ir 37, tad attiecīgi Moregor ziemas apavi jaizvēlās par vienu izmēru lielāki - 38.

Ja jūs pērkat sieviešu ziemas apavus ar radzēm, tad jūsu izmērs ir viens vienā (piemēram, ja ir 41 izmērs, tad jāpērk 41 izmērs).