Par kompāniju

Mūsu uzņēmums nodarbojаs ar Moregor ziemas kažokādas zābaku tirdzniecību Latvijā. Jau 15 gadus MOREGOR ražo un veiksmīgi pārdod apavus Krievijā. Šajos gados MOREGOR ir uzkrājis milzīgu pieredzi augstas kvalitātes ērtu un siltu ziemas apavu ražošanā. Nesen MOREGOR ir atvēruši jaunu ražotni Latvijā, pārnesot uz turieni visu savu bagāto pieredzi. Mēs priecājamies, ka tagad varam piedāvāt MOREGOR apavus pircējiem arī Eiropā. MOREGOR ražošanā tiek izmantots vismodernākais aprīkojums un kvalitatīvi, ekoloģiski tīri materiāli, kas pirkti no Eiropas piegādātājiem.

Zābaki MOREGOR ir augstas kvalitātes apavi gan pieaugušajiem, gan bērniem, kas optimāli atbilst mūsu ziemas klimatiskajiem apstākļiem dažādos Eiropas reģionos. Zābaki ir moderni un ērti apavi, kas der ikdienas valkāšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. MOREGOR apavi ir kvalitātes, komforta un oriģināla dizaina apvienojums. Mūsu apavi sasildīs Jūs aukstā laikā, kā arī uzsvērs Jūsu stilu. Apaviem ir neatkārtojams stils, mēs izmantojam individuālu pieeju produkcijas radīšanā un, pateicoties izmantojamās kažokādas neatkārtojamībai, katrs pāris ir savā ziņā unikāls.

Mūsdienīga aprīkojuma pielietošana, kvalificēts personāls, tikai kvalitatīvu, ekoloģiski tīru materiālu izmantošana ražošanā ļauj mums sasniegt augstu produkcijas kvalitātes līmeni. Katrs mūsu saražoto apavu pāris iziet stingru kvalitātes kontroli. Visā darba laikā mēs no klientiem esam saņēmuši tikai pozitīvas atsauksmes par MOREGOR produkciju.

Kontaktinformācija (darba dienās 10:00 - 18:00):

Telefons: (+371) 29151157

e-pasts: info@ziemasapavi.lv

SIA "RDS Latvia"