Piegāde

Preču piegāde tiek veikta uz Jūsu norādīto adresi. Jūs varat saņemt savu pasūtījumu vienā no MOREGOR specializētām tirdzniecības vietām, vai ar kurjerpastu Latvijas teritorijā. Izvēlēties ērtāku piegādes veidu Jūs varēsiet pasūtīšanas laikā.

Preču piegāde Rīgā.

Rīgas robežās preču piegādes izmaksas ir 7.11 EUR. Preces tiks piegādātas 1-2 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas dienas. Atsevišķos gadījumos piegāde var aizņemt līdz 3-4 darba dienām - šajā gadījumā ar Jums sazināsies Ziemasapavi.lv veikala konsultants, lai vienotos par piegādes termiņiem. Ja jūs vēlaties saņemt savu pasūtījumu vienā no MOREGOR specializētām tirdzniecības vietām, piegāde ir bezmaksas.

Pasūtītas preces var saņemt vienā no trim MOREGOR specializētām tirdzniecības vietām:

Preču piegāde notiek darba dienās no 10:00 līdz 19:00. Jūs varat pasūtīt preci brīvdienās internetā, un saņemt to nākamajā darba dienā.

Preču piegāde Latvijā.

Preču piegāde Latvijas teritorijā tiks veikta neatkarīgi no tā, kur jūs esat. Ja jūs izvēlaties piegādi ārpus Rīgas, pa Latviju, ar Jums sazināsies Ziemasapavi.lv veikala konsultants. Piegāde ir iespējama tikai pēc tam, kad prece tiks apmaksāta ar internetbanku vai bankas pārskaitījumu, un nauda nonāks mūsu kontā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka preces tiek piegādātas tikai līdz ieejas durvīm (līdz dzīvoklim piegāde nav paredzēta). Precīzu piegādes laiku, diemžēl, nevar norādīt, preces tiek piegādātas darba dienās 9:00 - 18:00, tāpēc, lūdzu, norādiet adresi, kur Jūs var atrast šajā laikā.